Partnerzy:

2008r - 2019r © by www.skatingschool.pl

Szybki kontakt:

503 701 385

Obserwuj nas:

  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Czarny Krąg
img02.png
SportRebel logo.JPG
prezent marzeń na rolkach.png
 
 

Cennik

Ile kosztują zajęcia z nami i jak można zredukować koszty kursu?

1233569_284530105021118_339719683_n.jpg

Lekcje grupowe

30zł za osobę / 75min zajęć

Lekcja grupowa to zawsze :

-odgórnie podany harmonogram, miejsca oraz czasu zajęć

-zawsze minimum 2 instruktorów 

-świetna zabawowa atmosfera ukierunkowana na rozwój poszczególnych umiejętności

-najtańsza opcja skorzystania z zajęć z nami. Jesteśmy naprawdę świetni w swoim fachu, przyjdź i się przekonaj :)

-UWAGA ! Warunek konieczny uczestnictwa w jakichkolwiek zajęciach z nami to:

-posiadanie swoich lub wypożyczonych rolek / łyżew

-kask na głowie zarówno u dzieci jak i dorosłych

-UŚMIECH od ucha do ucha :)

INSTRUKTOR szkoła jazdy rolki łyżwy kurs online katowice śląsk

Zajęcia grupowe - mała prywatna grupa

60zł za osobę / 60min zajęć / 2-4 osób

Często wykorzystywany model zajęć przez rodziny i grupy najbliższych znajomych. Pozwala na zmniejszenie kosztów kursu i odbywanie zajęć w ścisłej grupie do której żadna osoba 3cia nie ma wstępu. Największe zalety:

-optymalizacja kosztów kursu

-zamknięta grupa dla osób postronnych

-jesteśmy w stanie bardzo szybko wychwycić błędy i je na bieżąco korygować ze względu na stałą uwagę

-nie ma takiej możliwości że czegoś nie zdążysz opanować bo grupa poleciała z materiałem dalej a Ty jeszcze nie opanowałeś ćwiczenia. Ta sama sytuacja - odwrotnie. Nie wynudzisz się czekając na następne ćwiczenie jeśli grupa nie zdążyła czegoś opanować. W tak małej grupie jesteśmy w stanie ustalić 2 nawet 3 różne scenariusze zajęć w tym samym czasie dzięki czemu każdy ma swoje zadania do wykonania i jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować postępy oraz korygować błędy

-indywidualny terminarz ustalany z instruktorem. Umawiamy się na godziny kiedy Wam pasuje i w miejscu które Wam odpowiada. Nie musicie przestawiać swojego prywatnego kalendarza aby dostosować się do odgórnie narzuconego terminu zajęć grupowych otwartych.

lekcje instruktor rolki łyżwy śląsk KATOWICE kurs online

KARNET indywidualny - 5 lekcji

400zł 5 lekcji 60min płatne z góry

Również bardzo często wybierana opcja. Pozwala zredukować koszty kursu przy zachowaniu wszystkich standardów normalnej lekcji indywidualnej (patrz niżej). Karnet 5ciu lekcji jest płatny z góry po pierwszych zajęciach. Zajęcia indywidualne to najlepsza opcja dla osób które chcą się nauczyć jak najszybciej w trybie ekspresowym jazdy na rolkach. W ciągu 5ciu lekcji jesteśmy w stanie zrobić spory postęp zarówno fizyczny jak i mentalny. Kursant wychodzi przygotowany do samodzielnego wyjścia na rolki w celu dalszego doskonalenia swoich umiejętności w indywidualny sposób. Zakres ćwiczeń i sposób ich wykonywania jest przedstawiany przez instruktora na koniec ostatnich zajęć.

skating school kurs jazdy rolki łyżwy instruktor online lekcje

KARNET grupowy - prywatna grupa - 5 lekcji

Karnet 5 lekcji 60min
2 osoby 500zł
3 osoby 550zł
4 osoby 600zł

Najkorzystniejsza forma zajęć jeśli chodzi o finanse. Tym sposobem koszt zajęć od osoby wynosi odpowiednio 50zł (2os) / 36,66zł (3os) / 30zł (4os) za 60min.

Karnet pozwala zredukować koszty kursu przy zachowaniu wszystkich standardów normalnej lekcji w ramach małej grupy (patrz wyżej). Karnet 5ciu lekcji jest płatny z góry po pierwszych zajęciach. Zwykle 5 zajęć wystarczy aby opanować podstawy jazdy na rolkach / łyżwach. Oczywiście nie jest to reguła, każdy uczy się trochę inaczej i jedni łapią szybciej a inni wolniej. Z doświadczenia jednak wiemy że po 5ciu godzinach jazdy z instruktorem kursant jest odpowiednio przygotowany do samodzielnej jazdy na rolkach / łyżwach.

Lekcje indywidualne

100zł za osobę / 60min zajęć

Czym się różni lekcja indywidualna od lekcji grupowych otwartych :

-podczas zajęć instruktor jest cały czas skoncentrowany na Tobie i tylko na Tobie. BARDZO indywidualne podejście, instruktor jest do Twojej dyspozycji cały czas i dostosowuje zajęcia pod Ciebie w taki sposób aby jak najbardziej ułatwić i przyspieszyć proces nauczania.

-jesteśmy w stanie bardzo szybko wychwycić błędy i je na bieżąco korygować ze względu na stałą uwagę

-nie ma możliwości że czegoś nie zdążysz opanować bo grupa poleciała z materiałem dalej a Ty jeszcze nie opanowałeś ćwiczenia. Ta sama sytuacja - odwrotnie. Nie wynudzisz się czekając na następne ćwiczenie jeśli grupa nie zdążyła czegoś opanować.

-indywidualny terminarz ustalany z instruktorem. Umawiamy się na godziny kiedy Ci pasuje i w miejscu które Ci odpowiada. Nie musisz przestawiać swojego prywatnego kalendarza aby dostosować się do odgórnie narzuconego terminu zajęć grupowych.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now