Partnerzy:

2008r - 2019r © by www.skatingschool.pl

Szybki kontakt:

503 701 385

Obserwuj nas:

  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Czarny Krąg
img02.png
SportRebel logo.JPG
prezent marzeń na rolkach.png

Damian Nawa

Mgr Wychowania Fizycznego, założyciel Skating School, instruktor łyżwiarstwa, wrotkarstwa, piłki nożnej oraz fitnessu. Od 2007 roku trenuję hokej na lodzie co jest moją pasją :)


Na rolkach jeżdżę od lat 90'tych kiedy to rolki przyszły do nas od zachodnich sąsiadów. Łyżwy towarzyszą mi od 4-ego roku życia. W zimie jestem trenerem dziecięcych grup hokejowych oraz zawodnikiem drużyny hokejowej. Mam za sobą setki lekcji indywidualnych, grupowych oraz warsztatów. Zapraszam na lekcje niezależnie od stopnia zaawansowania. Najmłodszy mój kursant miał 3 lata, najstarszy 68lat. W obu przypadkach szkolenie zakończyło się powodzeniem :)

Instruktor rolki łyżwy KURS jazdy KATOWICE Śląsk
 
 

Natalia Nawa

Mgr Wychowania Fizycznego, założycielka Skating School, instruktor łyżwiarstwa, wrotkarstwa, fitness oraz trener siatkówki. Nie trudno się domyśleć że szkółkę założyło małżeństwo:)

 

Doświadczona Pani instruktor oraz nauczyciel. Nie znajdziecie lepszej osoby do prowadzenia zajęć z małymi dziećmi. Poza szkółką jest wspaniałą matką 2ki dzieci oraz wychowacą klasy w szkole podstawowej. Dzieci kochają spędzać czas z Natalią, ona kocha spędzać czas z nimi - układ idealny :)

Natalka.jpg

Weronika Giża

Młoda, energiczna z wbrew pozorom - dużym doświadczeniem. Instruktor w  Skating School od 2014r. Fascynuje się jazdą Freestyle Slalom na rolkach. Od pewnego czasu prowadzi swój profil na FaceBook'u "Vera rolki/łyżwy" na którym możesz znaleźć więcej informacji o tej barwnej osobie. Wielokrotna uczestniczka w maratonach rolkowych i łyżwiarskich. Ma za sobą wiele lekcji zarówno na rolkach jak i łyżwach. Jest czynną uczestniczką w Night Skating Team i nie rzadko można mnie tam spotkać w pomarańczowym trykocie tzw. NS-Team'u. Często bywa na Burloch Arena w Rudzie Śląskiej gdzie najczęściej prowadzi zajęcia :)

VIDEO kurs instruktor rolki łyżwy KATOWICE ŚLĄSK online

Pia Muszer

"Born to skate" - tymi trzema słowami można opisać Pię. Tak jak prawdopodobnie nie znacie nikogo innego o tak wdzięcznym imieniu - tak samo nie znajdziecie większego zapaleńca do rolek i łyżew. "Born to skate" to profil na FB który założyła i z powodzeniem prowadzi od kilku lat. Można na nim zobaczyć wyczyny tej niezwykle utalentowanej instruktorki. Od lat członek Night Skating Team. Można ją spotkać głównie w Katowicach Muchowcu ale nie tylko. Mysłowice, Sosnowiec to również miasta w których często bywa i albo sama trenuje....albo trenuje kogoś...może wkrótce Ciebie? :)

Nauka jazdy online video kurs instruktor ŚLĄSK Katowice rolki łyżwy
 

Piotr Pagacz

Inicjator i założyciel stowarzyszenia Rolki Sielec. Piotrek jest osobą nietuzinkową i wyjątkową. Prywatnie świetny człowiek, nie prywatnie - taki sam :) Jesteśmy przekonani że te ewolucje, które prezentuje na rolkach potrafi jako jedyny na świecie. Zaraża uśmiechem, radością, otwartością i szczerością... i jest fajnie :)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now