Partnerzy:

2008r - 2019r © by www.skatingschool.pl

Szybki kontakt:

503 701 385

Obserwuj nas:

  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Czarny Krąg
img02.png
SportRebel logo.JPG
prezent marzeń na rolkach.png

Jak dojechać na zajęcia grupowe  - Muchowiec Katowice

Co sobotę od godziny 17:30 do 19:00 prowadzimy zajęcia grupowe nauki jazdy na rolkach. Zajęcia odbywają się zawsze o tej samej godzinie i tych samych miejscach. Niestety dojazd nie jest taki oczywisty dla osób, które nie znają dobrze Doliny 3 Stawów w Katowicach, czyli popularnego Muchowca. Dodatkowo przebudowa węzła A4 / DK86 oraz DK81 nie ułatwiają sprawy i przez przebudowy musimy sobie radzić inaczej niż zwykle.

Uwaga, w przypadku złej pogody, tj deszczowej, nie pewnej  - zajęcia są przenoszone na halę "SkatInPark" w Chorzowie. Trzeba wtedy doliczyć dodatkowe 10zł za wstęp na halę na zajęcia jednak dzięki temu jesteśmy niezależni od warunków pogodowych i możemy jeździć nawet w deszczowe dni - dokłady adres i zdjęcia można znależć tutaj:

kliknij w  SkateInPark

Podsyłamy zatem link do dokładnej lokalizacji Google Maps, która doprowadzi Was wprost do nas (UWAGA nie poprzestawaj na tym linku - czytaj dalej. Pozwoli Ci to uniknąć błędów i trafić do nas w najprostszy i najszybszy sposób ) :

DOKŁADNE MIEJSCE ZAJĘĆ - KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ GOOGLE MAPS

Poniżej prezentujemy Państwu również obrazową mapkę gdzie dokładnie odbywają się zajęcia :

Mapka dokładnie pokazuje gdzie odbywają się zajęcia oraz fajny parking zaraz obok. To właśnie ten parking zawsze był najlepszym wyborem dojazdu na zajęcia. Parking (tzw. "Patelnia") pozwalał na dojazd praktycznie na miejsce bez konieczności "spacerku". Tak było zawsze....

Niestety przez remont dróg na Giszowcu w Katowicach dojazd do tego parkingu jest zamknięty. Tzn. fizycznie da się tam dojechać, jednak jest to wbrew przepisom. Awaryjnie wjechać można, jednak ryzykuje się otrzymaniem mandatu :(

Tak więc przy obecnej przebudowie i braku legalnego dojazdu do parkingu "Patelnia" będziecie Państwo musieli odbyć około 10min spacerek z parkingu do miejsca w którym ubierzecie dopiero rolki i będziemy ćwiczyć. Prosimy zatem uważać z lokalizacją podaną jako "dokładne miejsce zajęć" - ponieważ klikając w tego linka - nie dojedziecie tam bezpośrednio samochodem. Właśnie po to jesteście Państwo na tej stronie aby możliwie jak najprościej trafić na miejsce zajęć. Zapewniamy Was, że jedynie za pierwszym razem są jakieś delikatne trudności aby tutaj trafić, jednak każdy kolejny raz to już prościzna i nie będziecie wyciągać nawet telefonu aby tu trafić :)

Miejsce już znacie ale co z parkingami ? Jeśli chodzi o parkingi to zdecydowanie lepszym wyborem w obecnej sytuacji będzie zaparkowanie na którymś z parkingów położonych dalej od naszego miejsca zajęć i dojście krótkim spacerkiem na lekcję

Gdzie zatem parkować i jak dojść na miejsce ?

Obecnie najlepszym rozwiązaniem będzie parking od strony Centrum Handlowego 3 Stawy oraz restauracji: La Cantina, Pan de Rossa. UWAGA. O ile parking pod wymienionymi restauracjami jest odpowiednim miejscem pozostawienia samochodu o tyle parking pod samym centrum handlowym już nie jest odpowiednim miejscem do parkowania. Parking jest "od strony centrum" ale nie pod samym centrum :). Dlatego też umieszczamy tutaj dokładne lokalizacje Google Maps do poszczególnych parkingów:

Najbardziej polecany przez nas parking (od strony CH 3 Stawy) :

https://goo.gl/maps/bzYy2QgDc4xSMYgJ7

Kolejny bardzo dobry parking od strony restauracji Pan de Rossa:

https://goo.gl/maps/fKC41t9Zi67aEXGK8

Parking alternatywny od strony lotniska Muchowiec :

https://goo.gl/maps/ZuAmRWsWwzZC4QNi6

Parking Patelnia 3 stawy dla lubiących ryzyko otrzymania mandatu:

https://goo.gl/maps/QSnAYffXK2WrCVZaA

Mapka jak dość do miejsca zajęć z proponowanych parkingów:

W skrócie sprawa wygląda następująco - najpierw wybieracie Państwo parking na który chcecie dojechać i tam jedziecie spod własnego domu. Następnie na parkingu w obrębie Doliny 3 Stawów w Katowicach włączacie kolejna mapkę o nazwie "Dokładne miejsce zajęć" - to te na czerwono na górze tego wpisu. I voilà trafiacie Państwo dokładnie na zajęcia :)

 

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam w określeniu miejsca oraz możliwości parkowania w obrębie Doliny 3 Stawów w Katowicach. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na nasze lekcje:)

Jeśli macie państwo jakiekolwiek pytania to prosimy je kierować pod adres mailowy:

kontakt@skatingschool.pl

Do zobaczenia ! :)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now